33. Hory
signováno nečitelně vpravo dole, karton mírně prohnutý, na rámu oděrky, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 42 x 52 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.06.2018 19:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč