Na cestách
rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 29,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 36,5 x 41,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.07.2023 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč