33. Plachetnice
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno ve zlaceném rámu
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 44,5 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 51 x 62 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.03.2019 20:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč