33. Portrét muže
neurčený autor, plátno fixováno na kartonu, malba na některých místech vypadná, novější rám
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: 52 x 45 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.11.2018 18:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč