33. Portrét ženy
nečitelně signováno vlevo dole, reintoilováno, původní rám
Technika: olej na plátně, datace: 18. století
Šířka: 45 cm, výška: 38 cm, rámování: 50,5 x 59 cm
Stav: odborně restaurováno
Konec dražby: 26.09.2017 18:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč