33. Procházka
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Datace: 1975
Šířka: 40 cm, výška: 42 cm, rámování: 65 x 60,5 cm
Konec dražby: 10.12.2018 19:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč