Prodej čerstvých ryb

Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu razítko "Winsor Newton´s London"
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 54 x 74 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 10.08.2021 20:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 800 Kč