33. Rybáři za úplňku
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 110 cm, výška: 72 cm, rámování: 86 x 125 cm
Konec dražby: 08.06.2022 20:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč