33. Rybáři za úplňku

rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 110 cm, výška: 72 cm, rámování: 86 x 125 cm

Konec dražby: 08.06.2022 20:16 SELČ

Zbývá: 13d 16h 36m 0s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč