33. Stará čtvť, 2 kusy
grafické listy, jejichž velikost byla upravena do rámu, zaskleno
Technika: lept na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 13 cm, rámování: 15,5 x 23,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.01.2019 19:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč