33. Stavení v podhůří
Rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 99 cm, výška: 73 cm, rámování: 87 x 114 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.03.2022 19:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč