334. Chlad
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 36 cm, rámování: 46,5 x 60 cm
Konec dražby: 21.01.2021 22:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč