335. Svítání
Rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 44 cm, rámování: 61 x 79 cm
Konec dražby: 06.12.2021 21:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč