336. Jarní cesta
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 60 cm, rámování: poškozený rám 75 x 85 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 21:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč