337. Vlčí mák
Nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 48 cm, výška: 64 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 21:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč