339. Miniatura - Portrét vojáka
Signováno vpravo dole, zaskleno, malba kombinovaná s tiskem
Šířka: 7 cm, výška: 8,5 cm, rámování: 10,5 x 7 cm
Konec dražby: 13.06.2022 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč