2 kusy kreseb, Portréty
paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: perokresba na kartonu
Šířka: od 15 do 17,5 cm, výška: 23 cm, rámování: od 31 do 39 x od 23 do 31 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.09.2023 20:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč