Benátky
signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 52 cm, výška: 62 cm, rámování: 78 x 68 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.07.2023 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč