Horská bystřina

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 82 cm, výška: 50 cm, rámování: 73 x 105 cm

Konec dražby: 20.06.2019 20:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč