34. Hospodářství
Technika: kvaš
Šířka: 26 cm, výška: 15 cm, rámování: 33 x 42,5 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 10.05.2022 19:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč