Kotvící rybářské lodě v přístavu

Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 36 cm, rámování: 45 x 55 cm

Konec dražby: 05.10.2021 20:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 700 Kč