34. Kouzelný les, 2 kusy

signováno, datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1955 / 1970
Šířka: 34 cm, výška: 27 cm, rámování: 35 x 45
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 28.01.2019 19:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč