34. Krajina
nečitelná signatura, olej na na sololitu, Krajina, signováno vpravo dole nečitelně, datováno 70
Technika: olej na sololitu, datace: 70
Šířka: 40 cm, výška: 131 cm, rámování: 140 x 49 cm
Konec dražby: 07.12.2017 18:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč