34. Motiv s dětmi
signováno vpravo dole, konvolut 4 ks.
Technika: lept
Šířka: 6 cm, výška: 10 cm, rámování: 22 x 16 cm
Konec dražby: 05.01.2022 19:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč