Motiv s dětmi

signováno vpravo dole, konvolut 4 ks.
Technika: lept
Šířka: 6 cm, výška: 10 cm, rámování: 22 x 16 cm

Konec dražby: 05.01.2022 19:21 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč