Odraz na hladině

signováno vpravo dole, místní název, původní řezaný rám
Technika: olej na kartonu
Šířka: 27,5 cm, výška: 23 cm, rámování: 39 x 44 cm

Konec dražby: 05.05.2020 20:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč