34. Odraz na hladině
signováno vpravo dole, místní název, původní řezaný rám
Technika: olej na kartonu
Šířka: 27,5 cm, výška: 23 cm, rámování: 39 x 44 cm
Konec dražby: 05.05.2020 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč