34. Voják s dětmi
signatura nenalezena, francouzský malíř 19. století, původní zlacený rám, častečně reitoilované okraje plátna, na reversu razítko výrobce plátna z Paříže
Technika: olej na plátně
Šířka: 38 cm, výška: 46 cm, rámování: 60,5 x 52 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 26.09.2017 18:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč