342. Pohled přes vodu
Signováno monogramem v tisku a tužkou vpravém dolním rohu. Zaskleno, rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 15,5 cm, výška: 22 cm, rámování: 39,5 x 29 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.12.2021 22:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč