Pohled přes vodu

Signováno monogramem v tisku a tužkou vpravém dolním rohu. Zaskleno, rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 15,5 cm, výška: 22 cm, rámování: 39,5 x 29 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 22:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč