343. Hold císaři
Signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno a zaskleno
Technika: mědirytina
Šířka: 25 cm, výška: 20 cm, rámování: 36 x 39 cm
Konec dražby: 14.06.2021 21:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč