345. Konvolut Japonských Samurajů 3ks
Barevné dřevoryty na kartonu s Japonskými výjevy, signováno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno
Technika: dřevoryt
Šířka: 24 cm, výška: 36 cm, rámování: 55 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 21:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč