347. Krajina
signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: tempera, materiál: karton, datace: 1943
Šířka: 55 cm, výška: 28 cm, rámování: 47 x 74 cm
Konec dražby: 21.01.2021 22:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč