348. Kristus
Signováno vpravo nahoře, zaskleno a rámováno
Technika: kresba
Šířka: 11 cm, výška: 17 cm, rámování: 20 x 14 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 21:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč