35. Chalupy
signováno vpravo dole nečitelně, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 29,5 cm, výška: 21 cm, rámování: 28 x 36,5 cm
Konec dražby: 19.06.2019 20:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč