35. Na horách
signováno vlevo dole, krakelováno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 48 cm, rámování: 56 x 47 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.10.2019 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč