35. Na pastvě
signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 50 cm, rámování: 66 x 77 cm
Konec dražby: 13.09.2022 19:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč