Pasáček se stádem
signováno vpravo dole R. Delbeck
Technika: olej na plátně
Šířka: 68 cm, výška: 47 cm, rámování: 67 x 87 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 18.09.2023 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč