35. Petr Brandl
na zadní straně plátna určení malby a autora ?Fiala, na rámu zepředu štítek Peter Brandl kop.
Technika: olej na plátně
Šířka: 47 cm, výška: 66 cm, rámování: 77 x 60 cm
Konec dražby: 15.04.2019 20:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč