35. Rybářská loď v loděnici
Nezřetelně signováno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 54 x 63 cm
Konec dražby: 06.12.2021 19:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč