352. Květiny
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 64 cm, výška: 50 cm, rámování: 67 x 81 cm
Konec dražby: 07.06.2021 21:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč