Květiny

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 64 cm, výška: 50 cm, rámování: 67 x 81 cm

Konec dražby: 07.06.2021 21:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč