355. Večerní moře - L Formát
Signováno vpravo dole, rámováno v blondel masivním rámu
Technika: olej na sololitu
Šířka: 101 cm, výška: 41 cm, rámování: 56 x 115 cm
Konec dražby: 06.12.2021 22:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč