355. Zátiší s kukuřicí
Původně rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 32 cm, výška: 20 cm, rámování: 40 x 51 cm
Konec dražby: 14.06.2021 22:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč