359. Muž
signováno vpravo dole tužkou, autor J.P.
Technika: kresba na kartonu, materiál: karton
Šířka: 23 cm, výška: 29 cm, rámování: 46 x 38 cm
Konec dražby: 11.05.2020 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč