Dívka a faun
rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 40 cm, výška: 42 cm, rámování: 62 x 60,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 20:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč