36. HK - U cesty
monogramováno a datováno vpravo dole 19HK47, volná deska
Technika: olej na malířské desce, datace: 1947
Šířka: 69 cm, výška: 50 cm
Konec dražby: 19.06.2019 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč