36. Humr
signatura nenalezena, novejší stylové rámování, na reversu nečitelný přípis tužkou
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 16 cm, výška: 12 cm, rámování: 30 x 34
Stav: vynikající
Konec dražby: 06.11.2018 18:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč