Lesní cesta - XL Formát

signováno vpravo dole, fragment podpisu. Rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 74 cm, výška: 103 cm, rámování: 123,5 x 95,5 cm

Konec dražby: 08.08.2022 19:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč