36. Selka
Monogramováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1900
Šířka: 13,5 cm cm, výška: 17,5 cm, rámování: 41,5 x 36,5 cm
Konec dražby: 15.03.2023 20:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč