35. Selka v čepci
neurčený autor
Technika: olej na plátně
Šířka: 13,5 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 40 x 35 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.11.2018 18:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč