36. Svatá rodina
velkoformátový obraz, neznámý autor, zlacený rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 93 cm, výška: 75 cm, rámování: 93 x 110 cm
Konec dražby: 31.07.2018 19:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 800 Kč