36. U hradu
Signováno a datováno vpravo dole, nerámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1976
Šířka: 12 cm, výška: 23,5 cm, rámování: fixováno na kartonu
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.05.2021 20:23 SELČ
Dosažená cena: 801 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (5)
částka | příhoz |