36. V ráji
Vlámaská škola. Rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 78 cm, výška: 56 cm, rámování: 73,5 x 95 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.08.2021 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč