Zátiší s dýmkou - Fiala

signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 25 cm, rámování: 36 x 40,5 cm

Konec dražby: 11.12.2018 19:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč